Wsparcie IT w pozycjonowaniu stron internetowych

Wyszukiwarka jest doskonałym źródłem nowych klientów, jednak kluczem do sukcesu nie jest tylko znaleźć się w wyszukiwarce ale i widnieć w niej jako jeden z pierwszych wyników wyszukiwania. Osiągnięcie tego jest złożonym procesem zależnym od bardzo wielu elementów, aby wszystko zostało wykonane prawidłowo wymagany jest szeroki zakres wiedzy i doświadczenia. Dlatego istotne jest wsparcie IT w tym procesie, nasi specjaliści zadbają o wszystkie aspekty, związane z pozycjonowaniem Państwa firmy w wyszukiwarkach. Utworzy profil w Google Moja Firma, oznaczymy oddziały Państwa firmy na mapie aby klienci mogli do nich łatwo dotrzeć oraz zoptymalizujemy państwa stronę internetową.

Wsparcie IT

Audyt SEO

Aby oszacować Państwa pozycję w internecie oraz zakres wymaganych prac, a co za tym idzie koszta wykonujemy audyt SEO. Jest to "diagnoza" państwa pozycji w wyszukiwarkach oraz jakości wykonania strony internetowej i treści znajdujących się na niej. Nasi eksperci przeanalizują jej wszystkie aspekty, większość z nich jest niewidoczna - strona funkcjonująca prawidłowo dla użytkownika nie różni się niczym od strony skonstruowanej błędnie. Nasza grupa sprawdzi czy na stronie nie występują błędy oraz zweryfikuje zgodność kodu strony  z obowiązującymi standardami. Sprawdzimy czy strona szybko się wczytuje oraz ustalimy ewentualne przyczyny dlaczego tak się nie dzieje.  Przeanalizujemy również treści znajdujące się na Państwa stronie i wskażemy teksty wymagające poprawy. Po wykonaniu audytu SEO otrzymają Państwo raport na którego podstawie można ustalić strategię pozycjonowania.

Poprawa treści na stronie

Wyszukiwarki zajmują się przeszukiwaniem treści stron w internecie. Dlatego szczególną uwagę należy poświęcić treści strony aby wyszukiwarka proponowała Państwa stronę w wynikach wyszukiwania pożądanych fraz kluczowych. Napisanie prawidłowego tekstu atrakcyjnego zarówno dla użytkownika jak i wyszukiwarki jest trudnym zadaniem, dlatego oferujemy naszym klientom wsparcie IT w tym procesie. Nasz specjalista pomoże państwu w pisaniu tekstów na stronę powie na co należy zwrócić uwagę poprawi ewentualne błędy w tekstach. Natomiast jeśli nie chcą Państwo pisać tekstów na stronę samodzielne mogą Państwo to zadanie w pełni zlecić naszemu pracownikowi.

Optymalizacja strony internetowej

Jakość wykonania strony internetowej jest również bardzo istotna. Nasi specjaliści wyeliminują błędy wykryte podczas Audytu SEO: poprawimy kod strony oraz wyeliminujemy elementy spowalniające wczytywanie strony. Zadbamy też o to aby strona atrakcyjnie wyglądała w wynikach wyszukania dodamy własny opis i tytuł strony w wynikach wyszukiwania. Dodatkowo możemy rozbudować stronę o nowe moduły na. przykład: bloga który zapewnia duże możliwości pozycjonowania lub dodamy integrację z portalami społecznościowymi.

Wsparcie IT w integracji z usługami Google

Naszym klientom oferujemy również pełną integracje z usługami Google. Tworzymy profil w Google moja firma dzięki któremu klienci będą mogli szybko sprawdzić dane kontaktowe firmy i godziny otwarcia. Umieszczamy również na Mapach Google oddziały firmy dzięki temu klienci będą mogli Państwa znaleźć szukając firmy znajdującej się blisko, ta funkcja jest szczególnie korzystna dla firm znajdujących się w dobrej lokalizacji. Aby monitorować stan pozycjonowania Państwa witryny integrujemy stronę z Google Search Console za pomocą którego monitorujemy stan i błędy indeksowania wszystkich stron (zakładek, wpisów, produktów) w wynikach wyszukiwania i zapobiegamy występowaniu problemów. Dzięki Google Analytics będą mogli Państwo monitować ilość użytkowników odwiedzających stronę, źródło ich odwiedzin, treści jakie czytają, czas, jaki spędzają na stronie oraz wiele innych przydatnych danych na podstawie których będą mogli Państwo tworzyć analizy i wykresy w aplikacji Google Analytics.

Kampania reklamowa Google Ads

Nasza firma może zaplanować, przygotować i zrealizować kampanie reklamową w wyszukiwarce. Reklamowana strona będzie pierwsza w wynikach wyszukiwania bez względu na jej normalną pozycję. Jest to idealne rozwiązanie dla firm które chcą  pozyskać dużą ilość klientów w krótkim czasie.