Strony www

Nasza firma od 10 lat wykonuje strony oraz aplikacje WWW dla firm i instytucji. Tworzymy strony firmowe, sklepy internatowe oraz dedykowane aplikacje www. W naszej ofercie znajdują się zarówno statyczne strony HTML jak i oparte na popularnych systemach CMS takich jak WordPress, Joomla, Durpal czy PrestaShop. Jeśli posiadają już państwo stronę www oferujemy outsourcing IT w administracji stroną - optymalizacje SEO , zabezpieczenie przed włamaniem oraz dostosowanie do wymogów RODO.  Dodatkowo oferujemy profesjonalny hosting stron oraz poczty z certyfikatem SSL w cenie.

outsourcing it

Nowoczesny design i responsywność

Nasze strony charakteryzują się nowoczesnym i profesjonalny designem oraz wysoką jakością wykonania. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, tworzymy go na podstawie stylu całej marki w oparciu o jej kolorystykę, czcionkę i styl. Dzięki temu zachowa ona spójność z pozostałymi elementami, takimi jak: logo, wizytówki, teczki czy reklamy. Zlecając wykonanie strony naszej firmie mają państwo pewność iż strona zostanie wykonana zgodnie z obowiązującymi standardami a także będzie się poprawnie wyświetlać na wszystkich urządzeniach: komputerach, telefonach i tabletach.

Strony www na każdą miarę

Zespół Sprawny PC realizuje projekty na każdą skalę: oferujemy zarówno nowoczesne strony firmowe jak i rozbudowane sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje WWW.  Wykonujemy zarówno statyczne strony HTML jak i oparte na popularnych systemach CMS które umożliwiają użytkownikowi samodzielną zmianę treści na stronie. Dzięki systemowi CMS będą mogli państwo na stronie firmowej samodzielnie zmienić dane kontaktowe i treści podstron a w sklepie internetowym zmieniać ceny i dodawać nowe produkty. Podczas realizacji naszych projektów wykorzystujemy najnowsze technologie takie jak: HTML5, CSS3, ES6. Strony stworzone w ten sposób działają na wszystkich przeglądarkach oraz błyskawicznie się wczytują co istotnie wpływa na pozycjonowanie.

Profesjonalny hosting stron www i poczty

Oferujemy profesjonalny i zgodny z RODO hosting stron www i poczty. Dzięki umowie powierzenia danych mają Państwo pewność iż wszystkie Państwa dane i usługi są bezpieczne oraz pracują niezawodnie. W ramach naszego hostingu otrzymają państwo certyfikat SSL(zielona kłódka) bez dodatkowych opłat - który zapewni szyfrowanie państwa strony a co za tym idzie istotnie zwiększy bezpieczeństwo.  W cenie hostingu oferujemy również backupy które pozwolą przywrócić uszkodzoną stronę do stanu sprzed awarii. Naszym klientom oferujemy także automatyczny instalator najpopularniejszych systemów CMS takich jak: WordPress, Joomla, Durpal czy PrestaShop. Ze wszystkich tych rozbudowanych funkcji mogą państwo korzystać za pomocą nowoczesnego i przyjaznego panelu PLESK z poziomu państwa przeglądarki.

Administracja stroną www jako outsourcing IT w Państwa firmie

Jeśli poszukują Państwo firmy która w profesjonalny sposób zajmie się obsługą państwa strony to zapraszamy do skorzystania z usługi: outsourcing IT w administracji stroną www. Nasi specjaliści zadbają o prawidłowe działanie oraz bezpieczeństwo strony., będą na bieżąco aktualizować państwa systemy zarządzania treścią oraz silniki php, sql, http. Na państwa zlecenie będą umieszczać i aktualizować treści a także dokonywać zmian. Zadbamy również o zgodność z obowiązującymi standardami i wymogami prawnymi. Wszystkie zlecenia oraz awarie mogą państwo zgłaszać za pomocą nowoczesnego systemu helpdesk o dowolnej godzinie. Nasi specjaliści obejmą opieką również serwer poczty zajmą się jego bezpieczeństwem oraz wyeliminują spam.