Naprawa komputerów

Nasza firma posiada 10 lat doświadczenia nie tylko w naprawianiu urządzeń klientów indywidualnych ale i w przygotowywaniu i naprawianiu komputerów dla firm i instytucji. Komputery służbowe często korzystają z oprogramowania dedykowanego dla podmiotów gospodarczych co sprawia iż poprawna naprawa komputerów służbowych wymaga wiedzy i doświadczenia z tego zakresu. Jeśli szukają państwo firmy która może objąć opieką informatyczną całą państwa działalność zapraszamy do zapoznania się z ofertą dedykowaną dla firm i instytucji.

Diagnoza komputera

Diagnoza komputerów polega na sprawdzeniu ogólnego stanu urządzenia oraz ustaleniu przyczyn, nieprawidłowego działania komputera. Co umożliwia podjęcie decyzji czy naprawa komputerów jest opłacalna czy opłacalny jest zakup nowych urządzeń. Po diagnozie klient otrzyma informacje o wynikach testów i wydajności jego jednostek komputerowych oraz ofertę ewentualnej rozbudowy urządzeń aby w razie potrzeb zwiększyć ich wydajność.

Przeczyszczanie komputerów

Jeśli Twój komputer wolno działa i się nagrzewa to warto zainteresować się jego przeczyszczeniem. Nasi specjaliści usuną kórz i zanieczyszczenia z wnętrza komputera co sprawi iż komputer będzie mógł prawidłowo odprowadzać ciepło. Usuniemy także zbędne pliki i programy które spowalniają urządzenie. Dzięki czemu komputer odzyska dawną sprawność co pozwoli uniknąć konieczności kupna nowego urządzenia co dla firm posiadających wiele komputerów może okazać się znaczną oszczędnością.

Naprawa komputerów

Nasi specjaliści wymienią lub naprawią uszkodzone podzespoły. Oferujemy zarówno oryginalne części jaki i sprawdzone, solidne zamienniki, serwisując komputer u nas masz pewność iż będzie działał on długo i niezawodnie. Posiadamy profesjonalny sprzęt serwisowy który umożliwia bezpieczne dla urządzenia serwisowanie.

Odzyskiwanie danych

W przypadku awarii lub zaszyfrowania dysku możemy podjąć  próbę odzyskania danych, dzięki czemu awaria komputera nie będzie skutkować utratą danych która w przypadku firm i instytucji może okazać się niezwykle kosztowna. Po procesie odzyskania danych możemy zaoferować klientowi rozwiązania które uchronią go przed utratą danych w przyszłości.

Komputer zastępczy

We współpracy z wynajmij-laptopa.pl oferujemy naszym klientom komputery zastępcze na czas naprawy dzięki czemu nie tracisz możliwości pracy. Na komputer zastępczy przeniesiemy wszystkie Twoje dane a po naprawie przeniesiemy dane do starego komputera abyś zachował wszystkie efekty pracy na zastępczym komputerze.

Naprawa komputerów zgodna z RODO

Dzięki współpracy z Support IT oferujemy serwisowanie w pełni zgodne z RODO. Przekazując nam komputer można z nami podpisać umowę powierzenia danych. Nasza firma posiada odpowiednie procedury przekazywania i przechowywania haseł , danych oraz dysków twardych dzięki czemu masz pewność iż  niepowołane osoby nie wejdą w posiadanie Twoich danych. Wszyscy klienci współpracujący z nami mają gwarancję zachowania poufności. Wszystkie informacji o naszych klientach publikujemy tylko po otrzymaniu na to wyraźnej zgody.