Monitoring

Nasza firma zajmuje się projektowaniem oraz instalowaniem systemów monitoringu obszarem działania naszej firmy są Poznań i okolice . Posiadamy doświadczenie projektowaniu i wdrażaniu systemów dla klientów indywidualnych, firm, instytucji i wielkich korporacji. Oferujemy nowoczesne i sprawdzone rozwiązania zgodne z obowiązującym normami prawnymi, naszym klientom możemy zaoferować możliwość podglądu obrazu nie tylko na komputerze ale także telefonie i tablecie w dowolnym miejscu na świecie co pozwala na bieżąco dbać o bezpieczeństwo Państwa obiektu niezależnie od tego gdzie Państwo się znajdują. Dzięki współpracy z Support IT możemy też umieścić podglądu obrazu z kamer na Państwa stronie internetowej dzięki czemu odwiedzający będą mogli na żywo zobaczyć Państwa firmę. Dodatkowo po zakończeniu prac możliwa jest stała obsługa IT Państwa firmy.

obsługa it

Integracja z systemem alarmowym

W celu zapewnienia bezpieczeństwa Państwa obiektu integrujemy monitoring z systemem alarmowym. Tak zintegrowany monitoring uruchomi alarm gdy kamera zostanie uszkodzona lub rozłączona w sposób nieautoryzowany co sprawia iż mają Państwo pewność że każdy incydent zostanie wykryty. Aby zaoszczędzić miejsce na dysku a tym samym zwiększyć okres przechowywania nagrań, instalowane przez nas systemy mogą przechowywać nagrania od kliku miesięcy do nawet roku. Tak długi okres przechowywania jest przydatny w sytuacjach gdy o incydencie dowiadują się Państwo wiele miesięcy po jego zaistnieniu w takim wypadku monitoring jest idealnym narzędziem pozwalającym dokładnie odtworzyć przebieg wydarzeń.

Obsługa IT monitoringu

Jeśli są Państwo zainteresowani stałym wsparciem systemu monitoringu idealnym rozwiązaniem jest obsługa IT systemu. W ramach tej usługi nasza firma będzie na bieżąco zajmować się wsparciem i utrzymaniem systemu monitoringu w pełnej sprawności oraz dbać o jego bezpieczeństwo.  Zyskają państwo również dostęp do systemu helpdesk umożliwiającego natychmiastowe zgłoszenie awarii czy zlecenie zmiany konfiguracji o dowolnej porze. Nasi pracownicy mogą zdalnie podłączyć się do Państwa systemu i wykonać części zleceń konfiguracji i napraw bez konieczności dojazdu co przekłada się nie tylko na zdecydowanie niższe koszty, ale także i na możliwość dokonania części napraw natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia. Jeśli interesuje Państwa obsługa IT całej Państwa firmy zapraszamy do zapoznania się z ofertą obsługi informatycznej firm.