Naprawa laptopów

Oferujemy profesjonalną naprawę laptopów dla klientów indywidualnych, firm i instytucji na terenie Poznania i okolic. Naprawa laptopów wymaga dużej precyzji i doświadczenia dlatego warto postawić na specjalistów z 10 letni doświadczeniem. Laptopy służbowe wymagają często korzystają z dedykowanego oprogramowania dla firm i instytucji co sprawia iż ich prawidłowa konfiguracja wymaga wiedzy i doświadczenia z zakresu obsługi firm i instytucji.

Diagnoza

Nasi specjaliści wykonają diagnozę laptopa, sprawdzą jego wydajność, następnie wycenią wartość i opłacalność naprawy urządzenia. Jeśli naprawa laptopa okaże się nieopłacalna nasza firma  może sprowadzić dla państwa nowy komputer dostosowany do państwa indywidualnych potrzeb.

Przeczyszczenie laptopa

Jeśli Twój laptop wolno działa, szybko się nagrzewa i głośno pracuje to warto aby nasi serwisanci go przeczyścili. Usuną oni kurz z wnętrza laptopa który utrudnia odprowadzanie ciepła.  Dzięki temu laptop nie tylko będzie działać szybciej i ciszej ale także zmniejszy to ryzyko awarii wynikającej ze zwarcia lub przegrzania. Dodatkowo możemy zoptymalizować komputer usuwając zbędne pliki i programy.

Ulepszenie laptopa

Nasi specjaliści doradzą klientowi jakie części można wymienić w laptopie dzięki temu stary komputer stanie się znacznie wydajniejszy. Dzięki temu klient może uniknąć konieczności zakupu nowego sprzętu, a co za tym idzie zbędnych wydatków.

Naprawa laptopów zgodna z RODO

Naprawa laptopów w Sprawy PC jest w pełni bezpieczna w kontekście ochrony danych. We współpracy z firmą Support IT zapewniamy kompleksową ochronę danych znajdujących się w laptopach przekazywanych nam do naprawy. Klient może zawrzeć z nami umowę powierzenia danych na czas naprawy co uchroni go przed wysokimi karami za naruszenie przepisów RODO. Nasza firma posiada bezpieczne procedury przechowywania urządzeń klientów, przekazywania i przechowywania haseł, co sprawia iż klient ma gwarancję że jego dane są całkowicie bezpieczne.