Obsługa informatyczna firm

Posiadamy 10 lat doświadczenia w obsłudze informatycznej firm i instytucji którym zapewniamy pełną opiekę informatyczną dzięki temu nasz klient nie musi zajmować się swoją infrastrukturą informatyczną i może skupić się na pracy a my zajmiemy się wszystkimi problemami IT. Obsługa informatyczna firm sprawia iż klient nie musi posiadać działu IT w swojej firmie co przekłada się na realne oszczędności przy zachowaniu procesjonalnej obsługi informatycznej firmy.

Outsourcing informatyczny

Stała kontrola bezpieczeństwa w firmie

Nasza firma stale monitoruje infrastrukturę informatyczną klientów, co umożliwia zapobieganie incydentom bezpieczeństwa takim jak: włamania, wycieki czy awarie. Nasi specjaliści mogą kontrolować czy na komputerach służbowych nie znajdują się niepożądane pliki i programy oraz weryfikować czy komputer pracownika jest wykorzystywany tylko i wyłącznie w celach służbowych. Nasza firma również wykonuje szkolenia pracowników dziedzinie bezpieczeństwa IT i przetwarzania danych osobowych.

Stałe wsparcie to niskie ceny usług serwisowych

Firmy które mają z nami podpisaną umowę posiadają niższe ceny usług serwisowych w przypadku awarii komputera nasi specjaliści naprawią państwa komputer według stawki godzinowej zawartej w umowie. W przypadku dłuższej naprawy firma wynajmij-laptopa.pl zapewni państwu komputer zastępczy na który przeniesiemy wszystkie dane tak aby awaria komputera nie powodowała przerwy w pracy w Państwa przedsiębiorstwie.

Wsparcie zakupie sprzętu i oprogramowania

Wsparcie informatyczne firm to również wyręczenie firmy w wyborze oraz zakupie sprzętu i oprogramowania. Nasi pracownicy wybiorą w oparciu o Państwa indywidualne potrzeby odpowiedni sprzęt i oprogramowanie, sprowadzą je, zainstalują i skonfigurują. Dzięki czemu Państwo otrzymają gotowe sprawdzone rozwiązanie bez konieczności samodzielnego wyboru sprzętu i jego często skomplikowanej instalacji.