Komputery na zamówienie

Jeśli potrzebują państwo urządzenia o konkretnej specyfikacji warto zamówić u nas komputer dedykowany dla Państwa indywidualnych potrzeb. Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem i na podstawie wywiadu ustalą jaką specyfikacje powinno mieć urządzenie dostosowane do Państwa działalności. Nasza firma dostarcza komputery na zamówienie dla klientów indywidualnych, firm i instytucji.

Komputery na zamówienie dostarczane przez naszą firmę to solidne i stabilne urządzenia, wszystkie przed przekazaniem klientowi są testowane pod kątem wydajności i niezawodności. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni iż ich urządzenia będą działać długo i niezawodnie co pozwala uniknąć zbędnych problemów i przestojów w pracy. Nasi pracownicy mogą również zainstalować na państwa zamówienie dowolne oprogramowanie.

Komputery na zamówienie dla firm i instytucji

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu komputerów na zamówienie dla firm i instytucji. W przypadku realizacji zamówień dla klientów biznesowych dostarczamy pełną dokumentacje oraz zapewniamy aby komputery były zgodne z obecnie obowiązującymi normami i wymogami prawnymi dla danego podmiotu. Możemy realizować hurtowe zamówienia w tym na kompletne wyposażenie informatyczne biura. Nasza firma może wyposażyć Państwa w firmę w komputery, drukarki, projektory, nagłośnienie, infrastrukturę sieciową oraz inne rozwiązania IT. Nasi pracownicy mogą dostarczyć do klient zamówiony sprzęt, podłączyć go, skonfigurować oraz dodatkowo przeszkolić pracowników z jego obsługi. Jeśli są państwo zainteresowani stałą opieką informatyczną Państwa firmy zapraszamy do zapoznania się z ofertą obsługi informatycznej firm

Komputer na czas realizacji zamówienia

We współpracy z wynajmij-laptopa.pl oferujemy usługę zastępczego komputera na czas realizacji zamówienia. Dzięki temu firmy i instytucje mogą zachować płynność pracy bez konieczności oczekiwania na realizację zamówienia. Gdy państwa komputer będzie gotowy nasi pracownicy przeniosą wszystkie dane z wypożyczonego urządzenia. We współpracy z Support IT nasza firma gwarantuje nieodwracanie zniszczenie wszystkich danych znajdujących się na wypożyczonym urządzeniu oraz zepsutych dyskach. Co zapewnia ochronę danych osobowych zgodna z RODO.