Sieci komputerowe

Nasza firma wykonuje sieci komputerowe dla firm i instytucji. Posiadamy szerokie doświadczenie z dużymi, zaawansowanymi projektami jak i małymi realizacjami. W zakres naszych usług wchodzi:

  • Wykonanie projektu sieci
  • Montaż warstwy fizycznej
  • Dostawę, montaż oraz konfigurację urządzeń
  • Konfigurację wielu podsieci, VLAN, priorytetyzacji i filtracji ruchu sieciowego
  • Modernizację starych instalacji sieciowych
  • Konfigurację stacji roboczych
  • Opieka informatyczna sieci
  • Fachową pomoc i doradztwo
sieci komputerowe

Wykonanie projektu sieci i montaż warstwy fizycznej

Nasi specjaliści na podstawie państwa oczekiwań, doradzą najlepsze rozwiązania sieciowe a następnie wykonają projekt sieci komputerowej dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb. Projekt wykonywany przez naszą firmę będzie zawierał pełną wymaganą prawem dokumentacje techniczną oraz będzie zgodny z obowiązującymi normami. Sieci które wykonujemy cechują się nowoczesnością i trwałością ponieważ nasza firma nie oszczędza na materiałach. Korzystając z naszych usług masz pewność że w budowie Twojej sieci zostaną użyte solidne i sprawdzone materiały które będą niezawodnie sprawować swoje funkcje przez wiele lat.

Dostawa, montaż i konfiguracja sprzętu sieciowego

Pracownicy naszej firmy doradzą w wyborze sprzętu sieciowego dla państwa firmy oraz sprowadzą go. Naszym klientom oferujemy tylko sprawdzone, profesjonalne urządzenia uznanych marek takich jak MikroTik, Cisco, Netgear czy TP-Link. Po wybraniu przez klienta urządzenia sieciowego sprowadzimy je, zamontujemy w szafie sieciowej oraz skonfigurujemy. Dzięki wysokiej klasy sprzętowi i jego odpowiedniej konfiguracji państwa sieć będzie nie tylko szybka i niezawodna ale także bezpieczna.

Opieka informatyczna sieci komputerowej

Dla firm i instytucji które chcą zapewnić bezpieczeństwo swojej sieci i posiadać bieżące wsparcie ważna jest opieka informatyczna ich sieci komputerowej. Nasi specjaliści będą administrować i na bieżąco analizować sytuację w Państwa sieci a w przypadku wykrycia incydentu podejmą natychmiastowe działania. Klient objęty opieką informatyczną sieci komputerowej otrzymuje bieżące wsparcie dzięki któremu ma do dyspozycji helpdesk na którym może zlecić wykonanie dodatkowych prac, zmian z krótkim czasem oczekiwania. Nasza firma pomoże także w wyborze i kontaktach z dostawcą internetu(ISP). Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą jaką jest opieka informatyczna całej firmy.